Проточні електричні водонагрівачі D-серії

Один проточний водонагрівач для душу, ванни та умивальника.

Проточні водонагрівачі D-серії мають більшу продуктивність і дозволяють забезпечити витрату гарячої води до 14л/хв у зимовий період та до 19 л/хв у літній. Цього цілком достатньо, щоб повністю забезпечити потребу в гарячій воді сучасної квартири з двома ванними кімнатами або невеликим будинком з 4-6 точками одночасного водовідбору.

Ви отримаєте максимальний комфорт від прийняття душу та/або ванни, нагріваючи воду цими приладами – задана температура вихідної води з високою точністю підтримується електронною системою незалежно від її протоки.

Вам не варто турбуватися про необхідність проводити регулярне профілактичне обслуговування – всі прилади оснащені запатентованими нагрівальними елементами IES®, стійкими до утворення накипу.

Прилади мають захист від ошпарювання, що робить актуальним їх використання в школах, лікарнях, дитячих дошкільних закладах.

Встановлення цих приладів особливо актуальне в місцях з великим та регулярним споживанням гарячої води (наприклад, спортивних клубах). Це дозволяє не лише звільняти великий простір, а й суттєво знижувати витрати на отримання гарячої води – нагрівання води відбувається тільки тоді і там, коли і де це необхідно.

Естетичний козир водонагрівачів цієї серії – можливість установки з прихованим підведенням, що дозволяє не порушити стильову цілісність простору, і навіть гармонійно доповнити її завдяки продуманому дизайну приладів.

Більшість моделей можуть бути інтегровані в систему гарячого водопостачання на базі сонячних колекторів та теплових насосів, та використовуватися як додатковий нагрівач у зимові періоди.

Є можливість дистанційного керування приладами. Що в багатьох випадках може виявитися дуже зручним, розміщуючи водонагрівач у важкодоступних місцях.