Проточні водонагрівачі С-серії для душу та кухні: що вони можуть?

Проточні водонагрівачі серії призначені для забезпечення гарячою водою 2-3 точок водозабору. Технічні можливості приладів дозволяють надати гарячу воду в обсязі, достатньому для одночасного миття рук та/або посуду та прийняття душу.

ВАЖЛИВО!
– Усі моделі цієї серії мають електронну систему керування температурою вихідної води, що забезпечує підтримку заданої користувачем температури незалежно від величини протоки через водонагрівач. Як тільки відкриється кран гарячої води, компактний проточний водонагрівач Clage миттєво нагріє воду до потрібної температури.
– Прилади не вимагають профілактичного обслуговування – використовується запатентований спіральний нагрівальний елемент IES®, стійкий до утворення накипу та суттєво знижуючи його величину.
– Є функція ЗАХИСТ ВІД ОШПАРЮВАННЯ, активація якої особливо актуальна при доступності до приладів дітей.

В асортименті – прилади потужністю від 6,6 кВт до 13,5 кВт як в однофазному, так і в трифазному виконанні, як з нижнім, так і верхнім підключенням води.

Більшість моделей серії С пристосовані для інтегрування в систему гарячого водопостачання на базі сонячних колекторів та теплових насосів та можуть бути використані як додатковий нагрівач у зимові періоди.

Є можливість повнофункціонального дистанційного керування приладами.