Переваги малогабаритних проточних водонагрівачів:

Проточні водонагрівачі серії М призначені для забезпечення гарячою водою однієї-двох точок водозабору. Найбільш ефективним та доцільним їх застосуванням буде у місці безпосереднього використання – умивальник або на кухні.

ВАЖЛИВО!!!

– Прилади не потребують профілактичного обслуговування – використовується запатентований нагрівальний елемент IES®, що істотно знижує інтенсивність утворення накипу.
– Моделі MCX оснащені системою електронної підтримки заданої температури, що забезпечує стабільність температури вихідної води, незалежно від швидкості протоки (величини її споживання). І робить їх використання максимально комфортним.
– При їх експлуатації відсутні втрати тепла в режимі очікування, що властиво водонагрівачам накопичувального типу, оскільки НАГРІВ ВОДИ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІД ЧАС ЇЇ ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ПРИЛАД.

У комплект поставки входить аератор, що надає повітряно-водяному струменю об’ємність – це сприяє економії води та електроенергії.
Їхня установка також актуальна в місцях загального користування з великим потоком людей (ресторани, супермаркети, освітні заклади).